مکانیسم علمی آیونتوفورز (یونتوفورزیس)

در این روش آب واسط بین بدن بیمار و دستگاه میباشد. و دستگاه با جریان پالسی که به آب میدهد. باعث یونیزاسیون آب شده و یونهای آب حامل جریان خفیف الکتریکی وارد منافذ غدد تعریق میشود. و غدد تعریق نسبت به این عامل خارجی  تنگ ترشده  و به دلیل سایز  نرمال لومن غدد تعریق ، عرق به اندازه طبیعی پمپاژ میشود.

چرا بهترین درمان آیونتوفورز هست؟

درمان تضمینی تعریق

کار با دستگاه‌های آیونتوفورز یک روش غیر تهاجمی، بدون عوارض جانبی، کاملا موثر، بدون درد و ناراحتی و به صرفه اقتصادی میباشد. درصورتی که شما درمانهای تکمیلی در زمان های خشکی با فاصله ماهی یک جلسه یا دو جلسه را انجام دهید ، دیگر به شرایط تعریق برنمیگردید و همواره زندگی بدون تعریق را لمس خواهید کرد. دستگاه های الکسا دارای کیف پرتابل بوده و حتی در سفر نیز به راحتی قابل استفاده است. از مزایای الکسا هوشمند بودن آن هست و مهمتر اینکه در هنگام استفاده نیاز به شخص دوم برای تنطیمات ندارد. دستگاه های الکسا به دلیل خروجی فرکانس 70 درصد حس گزگز کمتر از دیگر نمونه ها دارد.

 

درمان تعریق بدن با دستگاه آیونتوفورز

این روش درمانی دارای تائیدیه FDA از سازمان غذا و دارو آمریکا وهمچنین شرکت الکسا دارای مجوز وزارت بهداشت ایران میباشد .

نواحی قابل درمان

صورت

زیر بغل

شکم و کمر

کف دست

کف پا

کشاله ران

دستگاه ضد تعریق الکسا لایت مدل اورجین Galvanic system

این نمونه از الکسا آیونتوفورزیس از نمونه های خانگی محسوب میشود و از شاخصه های مهم آن به جریان مستقیم یا direct current   آن میتوان اشاره کرد . این دستگاه اصطلاحا GS یا همان galvanic system  میباشد . این دستگاه دنباله نسل قدیم آیونتوفورز میباشد و گزگز آن نسبت به دیگر نمونه های پالسی بیشتر است . اما همچنان به دلیل قیمت پایین تر متقاضیان خود را دارد . لازم به ذکر است نتیجه درمانی این دستگاه بسییار خوب فقط تعداد جلسات آن نسبت به نمونه های پالس بیشتر میباشد

3,500,000 تومان

دستگاه ضد تعریق مدل – Elexa Light Ps

دستگاه Elexa Light PS  یا همام پالس سیستم از دستگاه های بسیار پر فروش آیونتوفورز (یونتوفورزیس) میباشد که خروجی فرکانس دارد. از ویژگی های این دستگاه قدرت درمانی بسیار بالای آن هست و به دلیل فرکانس بالا یونیزاسیون شدید و طبیعتا غلظت بالای یون در محلول ، بیمار سریعتر نتیجه میگیرد و باز به دلیل فرکانس خروجی آن بیمار احساس خیلی خیلی کمتری گزگز دارد.توجــــــه توجــــــه : این مدل از دستگاه های الکسا دارای پد سیلیکنی رایگان به عنوان اشانتیون  ،  برای خرید اینترنتی میباشد . 

3,750,000 تومان

دستگاه ضد تعریق مدل – Elexa pro

این دستگاه از پیشرفته ترین و به رروز ترین نمونه های  آیونتوفورز ( یونتوفورزیس) موجود در بازار میباشد که قابلیت تنظیم فرکانس را دارد . در جدید ترین نمونه های آیونتوفورز ( یونتوفورزیس) این قابلیت مهمی محسوب میشود و با توجه به سن بیمار میتوان فرکانس آن را تنظیم کرد و بهترین نتیجه را گرفت.

6,450,000 تومان

0 نمایندگی
فعال در کشور
0 درصد
تضمین درمان

مجوزهای اخذ شده